Laboratorium Dobrej Marki

HOTEL GALAXY, UL. GĘSIA 22a, KRAKÓW
12 WRZEŚNIA 2017

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w kolejnej edycji Laboratorium Dobrej Marki. To wyjątkowe wydarzenie, organizowane przez Wydawnictwo Koncept i redakcję Świata Rezydencji Wnętrz Ogrodów, gromadzi elitarne grono architektów, producentów i dystrybutorów luksusowych produktów wyposażenia wnętrz oraz ekspertów od budowania wizerunku własnej marki. 

Chcemy wspólnie z Państwem tworzyć inspirującą przestrzeń do wspólnej dyskusji,  wymiany wiedzy i doświadczeń. Jednocześnie pragniemy stać się promotorami luksusowych dóbr, produktów i marek, które ze względu na najwyższą jakość i luksusowy charakter zasługują na szerokie rozpropagowanie. 

Serdecznie zapraszamy!

Aby wziąć udział w najbliższym spotkaniu Krakowie – 12 września 2017, Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a - należy wypełnić poniższy formularz i przesłać zgłoszenie do organizatora.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Rejestracja
*
Przetwarzanie danych osobowych
*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach marketingowych w tym umieszczanie ich w bazach danych Spółki Koncept Sp. z o. o. z siedzibą w Białymstoku oraz udostępnianie ich podmiotom będącym Klientami Koncept Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).  


*

Równocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od Koncept Sp. z o. o. informacji handlowych w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204), na podany w formularzu adres poczty elektronicznej.